Szanowni Państwo

Biuro LGD "Partnerstwo Sowiogórskie" informuje, iż bezpośrednie doradztwo dla Beneficjentów odbywa się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (74 87 16 150). Prowadzenie harmonogramu spotkań ma na celu zapewnienie sprawnej i niekolidującej z innymi spotkaniami usługi doradczej. 

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego podjęliśmy decyzję o zastosowaniu działań profilaktycznych, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19 oraz działań usprawniających pracę doradcy. 

W trosce o bezpieczeństwo pracowników Biura oraz Wnioskodawców w Biurze LGD u doradcy może przebywać w tym samym czasie wyłącznie jedna osoba.

Wejście do Biura obowiązkowo w maseczce ochronnej.

Z uwagi na duże zainteresowanie prowadzonymi działaniami, zwłaszcza w okresie naborów - uprzejmie prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad:

Doradztwo bezpośrednie - świadczone wyłącznie celem weryfikacji dokumentacji. 

 1. Dokumentację przeznaczoną do weryfikacji merytorycznej należy przesłać do Biura LGD w terminie wskazanym przez doradcę, umożliwiając mu tym smamym zapoznanie się z jej treścią przed bezpośrednim spotkaniem. 
 2. Podczas doradztwa punktowanego należy posiadać do wglądu wszystkie możliwe dokumenty związane z projektem celem weryfikacji ich poprawności i kompletności. Wniosek o przyznanie pomocy oraz ewentualny biznesplan, jak również opis kryteriów musi być wypełniony w zakresie umożliwiającym jego weryfikację pod kątem spójności, poprawności formalnej i merytorycznej. 
 3. Doradztwo bezpośrednie w okresie trwania naborów /od momentu ich ogłoszenia/ świadczone jest w pierwszej kolejności Wnioskodawcom ubiegającym się o dofinansowania w aktualnym naborze. 
 4. W przypadku braku możliwości przybycia na umówione spotkanie Wnioskodawca obowiązany jest zgłosić ten fakt doradcy. 
 5. W przypadku spóźnienia Wnioskodawcy doradztwo może zostać skrócone bądź odwołane z uwagi na kolejne zaplanowane spotkania doradcy. 

Ponadto doradztwo bezpośrednie świadczone jest aktualnym Beneficjentom  realizującym bieżące projekty i umawiane jest priorytetowo pod kątem obowiązujących ich terminów rozliczeń.  

Doradztwo pośrednie (konsultacje telefoniczne i e-mailowe):

W celu uzyskania podstawowych informacji dotyczących:

 1. Terminów naborów
 2. Zakresu wsparcia
 3. Możliwości aplikowania o środki

  oraz innych ogólnych wiadomości czy weryfikacji pojedynczych przygotowywanych dokumentów 

  doradztwo świadczone jest wyłącznie w formie pośredniej. 

Termin spotkania wraz z godziną można ustalić również drogą e-mail pisząc bezpośrednio na adres: biuro@partnerstwo-sowiogorskie.pl
Zostanie on potwierdzony pisemnie przez pracownika Biura.

Informujemy również, iż prowadzone przez pracowników Biura LGD doradztwo w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy i wniosków o płatność na operacje realizujące cele LSR jest BEZPŁATNE. 

Przed naborami wniosków będziemy organizowali dla Państwa również bezpłatne szkolenia w odniesieniu do poszczególnych działań.

Informacje o terminach szkoleń zamieszczane będą w Aktualnościach oraz zakładce: SZKOLENIA DLA BENEFICJENTÓW

Zapraszamy do korzystania z pomocy.

Biuro LGD czynne:

pn.: 7:30-15:30
wt.: 7:30-15:30
śr.: 7:30-17:00
czw.: 7:30-15:30
pt.: 7:30-14:00

Lokalna Grupa Działania
"Partnerstwo Sowiogórskie"

Siedziba/Biuro LGD
ul. Grunwaldzka 26 
58-340 Głuszyca
KONTAKT

Więcej

Film promocyjny
wtorek, 21 grudnia 2021
Numer identyfikacyjny
wtorek, 21 grudnia 2021
Ważna informacja - Beneficjenci
środa, 21 sierpia 2019
Portal ARiMR
piątek, 1 grudnia 2017
doradztwo w biurze lgd
środa, 1 marca 2017
Listopad 2022
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
« Październik   Grudzień »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930